Virginia Full Flavour
Virginia Class I
Burley
Virginia Lemon Strips
Skroniowski

Rekomendowane produkty:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Wiemy, że oczekujesz wyjątkowych produktów, dopasowanych do Twoich potrzeb. Nie zwykłeś zadowalać się byle czym i doskonale to rozumiemy. Doceniasz jakość i liczysz na to, że dla innych też jest ona wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy. My swoją pracę wykonujemy dla Ciebie. Dla Twojego relaksu i przyjemności. PREMIUM TOBACCO to sklep internetowy z liśćmi tytoniu z wieloletnią tradycją. Mamy ugruntowaną pozycję na europejskim rynku tytoniowym. Zajmujemy się pozyskiwaniem i sprzedażą najlepszej jakości tytoniu nieprzetworzonego. Szukasz sklepu z liśćmi tytoniu, który zaspokajałby nawet najbardziej wysublimowane, różnorodne gusta?               Dobrze trafiłeś – wejdź i rozsiądź się wygodnie.

Produkty naszego sklepu od wielu lat cieszą konsumentów na całym świecie. Nie jesteśmy zwykłym sklepem, w którym sprzedawane są liście tytoniu, bo nie sprzedajemy tylko produktu. Dostarczamy wrażenia i wspomnienia. To właśnie kompleksowa dbałość o szczegóły i ukierunkowanie na najwyższą jakość produktów zaprowadziły nas tu, gdzie jesteśmy teraz. Jako sklep z liścmi tytoniu funkcjonujemy w wielu krajach europejskich, a teraz, ku Twojej wygodzie, jesteśmy dostępni w Hiszpanii i Portugalii. Wiemy jak istotny jest niezawodny, wysokiej jakości produkt, dlatego wszystkie pozycje z naszej oferty są starannie przygotowywane pod względem jakości, stopnia wilgotności oraz czystości. Dbamy o tytoń nieprzetworzony na każdym etapie pracy. Aby było to możliwe, nadzorujemy proces zbierania tytoniu u naszych dostawców, a także dokładamy wszelkich starań, by proces transportu do naszych magazynów odbywał się w jak najlepszych warunkach. Ułatwia to przekazanie naturalnych zapachów, wilgotności i charakterystycznych cech tytoniu.

Liście tytoniu, blend tytoniowy i strips o takich cechach, są pożądane przez Klientów na całym świecie. To właśnie ta kontrola, ale także nienaganna współpraca z naszymi kooperantami sprawia, że w naszym sklepie z liśćmi tytoniu możesz zakupić susz tytoniowy o cechach PREMIUM TOBACCO.

W swojej ofercie posiadamy liście tytoniu w formie pierwotnej jak i w formie strips, których różnorodność sprawia, że każdy smakosz znajdzie u nas coś dla siebie.Możesz wybierać wśród następujących rodzajów strips: Virginia Lemon Strips, Virginia Full Flavor Strips, Virginia Medium Strips, American Blend, Medium Blend, Turkey Blend.

Posiadamy również w swoich magazynach następujące liście tytoniu: Virginia Leaves, Burley Leaves, Dark & Strong Leaves.

W swoim asortymencie mamy również akcesoria takie jak nabijarki, maszynki do cięcia i gilotyny Trezo. Więcej na temat oferowanych przez nas produktów przeczytaj w zakładce „Tytoń nieprzetworzony” oraz „Akcesoria”.